CASTROL POWER 1 RACING 4T 10W-50 motorový olej 1l

Kód: 3454441
239 Kč
SKLADEM na prodejně (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

CASTROL POWER 1 RACING 4T 10W-50 motorový olej 1l 

 

Olej motorový, syntetický, balení 1 litr, specifikace: SAE 10W-50, API

SL, JASO MA2

Motorový olej Castrol Power 1 Racing 4T 10W-50, 1L

Popis:

Castrol Power1 Racing 4T je syntetický motorový olej pro čtyřdobé motory vysoce výkonných závodních motocyklů. Jeho složení zvyšuje akceleraci a výkon motoru a umožňuje rychlý přechod do vysokých otáček. „Race Derived Technology“, vyvinutá na základě dlouholetých zkušeností společnosti Castrol s testováním olejů na závodních strojích, přináší maximální výkon motoru bez jakéhokoli snižování životnosti motoru, což přináší nenahraditelnou výhodu oproti jiným typům olejů.

Obsahuje také technologii „Trizone Technology“ která zajišťuje optimální ochranu motoru, spojky a převodovky i v těch nejtěžší provozních podmínkách a nepřetržité zátěži při vysokých otáčkách

Použití:

Castrol Power1 Racing 4T je vhodný pro všechny moderní motocyklové motory, kde je vyžadována specifikace API SL (nebo nižší) a JASO MA nebo MA2.

Výhody: unikátní výkonnost i za extrémních podmínek – olej teče rychleji a vytváří pevný mazací film, který snižuje míru tření v motoru. testován a schválen, aby dosáhl vyjimečné akcelerace na pouhý dotek plynu.

Lepší tekutost snižuje ztráty v motoru způsobené vnitřním třením. plně syntetický motorový olej pro 4-dobé motocykly s technologií Trizone zajišťuje ochranu motoru, převodovce a spojce. kompatibilní s požadavky motorů s katalyzátory.

Parametry: Motorový olej Castrol Power 1 Racing 4T 10W-50, 1L

Typ oleje syntetický  

Použití oleje motorový olej  

Takt 4 takt  

Specifikace API

SL  

Specifikace JASO

MA2  

SAE 10W-50  

Objem balení 1 litr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: