Olejový filtr HF116, HIFLOFILTRO
Code: ACI-M200-005Related products
MUC-OFF WET CHAIN LUBE motorcycle 400ml mazivo řetězu do mokra
SKLADEM na prodejně
(3 pcs)
12,40 €
Measure price:
31 € / 1 l
NEBEZPEČÍ: Extrémně hořlavý aerosol. Tlaková nádoba. Při zahřátí může prasknout. Způsobuje vážné...
WD-40 univerzální mazivo 400 ml
SKLADEM
9,29 €
Measure price:
23,22 € / 1 l
WD-40 chrání kovy před rzí a korozí, proniká zaseknutými díly, vytěsňuje vlhkost a maže téměř...
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OLEJOVÉ FILTRY |
|---|---|
| EAN: | 824225110463 |
| Kategorie produktů: | filtry |
| Značka: | HIFLOFILTRO |
| Typ (motorky): | Motocykly |
74,44 €
–15 %
MOTUL 8100 X-CLEAN+ 5W-30, 5 l
SKLADEM
63,27 €
Measure price:
12,65 € / 1 l
New
Code: ACI-LI 23226
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
