Výměna zboží

Bojíte se, že Vám nebude sedět velikost oblečení, helmy nebo třeba rukavic? Nemusíte. Zašlete nám produkt zpět do 14-ti dnů od doručení a my Vám pošleme správnou velikost. Doporučujeme předem telefonicky (+420 777 227 447) ověřit dostupnost.

Podmínkou výměny je, že zboží, které budete vracet, musíte vrátit úplné, s kompletní dokumentací a originálními etiketami, nepoškozené, čisté, pokud možno včetně originálního obalu (nepřelepovat originální krabice izolepou ani etiketami, doporučujeme zabalit strečovou fólií), ve stavu a hodnotě, v jakém jste zboží převzali.

Zboží zašlete zpět na adresu MotoNero, Hulínská 2318, 767 01 Kroměříž, společně s průvodním dopisem a kopií faktury.

Prodávající zašle vyměněné zboží přepravou dle přání zákazníka, a to buď kurýrní službou GLS za jednotný poplatek 128,- Kč vč. DPH, nebo na pobočky Zásilkovny za 88,- Kč vč. DPH. Poplatek bude Kupujícím uhrazen při převzetí zásilky. 

Provozovatel webu, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.