NEJŠIRŠÍ NABÍDKA MOTO OBLEČENÍ A DOPLŇKŮ

VĚTŠINU MOTO ZNAČEK NA ČESKÉ TRHU ZNÁME. U OBLEČENÍ VÍME, JAKÉ MAJÍ STŘIHY, U BOTŮ VÍME, JAK SEDÍ NA NOZE, U PŘILEB VÍME, JAKÝ MÁ KTERÁ TVAR A TAK BYSME MOHLY POKRAČOVAT. JSME HOLKY MOTORKÁŘKY A MÁME TO PROSTĚ V OKU.

NEPRODÁVÁME ZNAČKY TZV. ASIJSKÝCH VELIKOSTÍ. ANI S ITALSKÝMI VELIKOSTMI SI MOC NEROZUMÍME. PROTO NABÍZÍME POUZE VÝROBCE, KTEŘÍ TZV. ŠIJÍ NA TY NAŠE ČESKÉ POSTAVIČKY. VĚŘTE, JE TO CELKEM OŘÍŠEK.

NA NAŠEM ESHOPU NAJDEŠ ČESKÉ ZNAČKY JAKO MBW, 4SR, CASSIDA, W-TEC, BLACK HEART. VÍME, ŽE TI PADNOU JAKO ULITÉ. POKUD SI NEJSI JISTÝ S VÝBĚREM OBLEČENÍ, NEVYZNÁŠ SE VE VELIKOSTECH, MOŽNÁ VŮBEC NEVÍŠ, CO VYBRAT, OZVI SE EMAILEM NEBO ZAVOLEJ.

A NEBO VÍŠ CO? SEDNI NA MAŠINU A PŘIJEĎ DO KROMĚŘÍŽE. BUDEŠ KOUKAT, JAKÉHO FEŠÁKA ČI FEŠANDU Z TEBE UDĚLÁME A PŘITOM SE BUDEŠ CÍTIT POHODLNĚ A BEZPEČNĚ.

PS: DOPORUČUJEME DRAHÉ POLOVIČKY NECHAT DOMA. PŘECI JEN VÁŠ PROTĚJŠEK MÁ POCIT, ŽE VÁS ZNÁ NEJLÍP A ŽE VÍ, CO VÁM NEJLÍP SEDÍ. VĚŘTE, NENÍ TO TAK. SVĚŘTE SE NÁM. PŘESNĚ VÍME, KDE TO MŮŽE TÁHNOUT, KDE TO MUSÍ OBEPÍNAT, JAKÁ MÁ BÝT DÉLKA A TAK. NAŠÍM CÍLEM NENÍ PRODAT ZA KAŽDOU CENU, NAŠIM CÍLEM JE TĚ VYBAVIT NA CESTU.

 moto holka