V PÁTEK 12.7. OTEVŘENA PRODEJNA 9:00 - 14:00

Odstoupení od smlouvy

Každému se občas stane, že si koupí něco, co mu až tak úplně nevyhovuje. Zboží nám můžete vrátit, a to zasláním do 14-ti dnů od doručení na adresu Moto Nero, Hulínská 2318, 767 01 Kroměříž. Kupní cenu Vám vrátíme (více info v Obchodních podmínkách), prosím, nezapomeňte uvést číslo účtu, kam Vám peníze odeslat, případně uveďte jiný způsob výplaty částky např. v hotovosti. Zásilku odešlete jako obyčejný, pojištěný balík, dobírky nebudou přebrány!

obsah zásilky

  • kompletní nepoškozené zboží vč. visaček!!
  • kopie nákupního dokladu
  • informaci o Vašem úmyslu odstoupit od smlouvy - vzorový formulář ke stažení zde
  • v případě dárkových předmětů musí být navráceno i toto zboží
 

Žádáte-li odstoupení od smlouvy, dbejte na to, aby obalový materiál zboží nebyl zároveň vnějším obalem zásilky, neboť dochází k znehodnocení tohoto obalového materiálu. Tím se myslí, že pokud např. obdržíte originál krabici s botami či přilbou, není možné tuto originál krabici polepit adresními štítky, izolepou apod. Je nutné krabici zabalit do obalového materiálu. Pokud tak neučiníte, bude Vám odečtena poměrná částka za znehodnocené zboží.

DŮRAZNĚ UPOZORŇUJEME, ŽE OBLEČENÍ NESMÍ BÝT NOŠENÉ ANI PRANÉ!! Takové zboží nebude přijato. Oblečení je možné pouze vyzkoušet. Ne v něm pár dnů chodit, a pak ho vrátit. Díky za pochopení!