4SR COOL GREY pánské kevlarové rifle

Kód: 31696_54
48
OBVYKLE DO 2 DNŮ | 31696_48
3 599 Kč
54
OBVYKLE DO 2 DNŮ | 31696_54
3 599 Kč
56
OBVYKLE DO 2 DNŮ | 31696_56
3 599 Kč
58
OBVYKLE DO 2 DNŮ | 31696_58
3 599 Kč
60
OBVYKLE DO 2 DNŮ | 31696_60
3 599 Kč

Detailní popis produktu

4SR COOL GREY pánské kevlarové rifle

Mít u ženských úspěch jako Mr. Grey, to by chtěl každý. A my víme, jak si ho zajistit - stačí obléct nové kevlar jeans Grey od 4SR, které jsou v barvě padesáti odstínů šedi. A pak už jen sehnat nějakou pěknou kůži ...

V létě se už nemusíte potit v kožených kalhotách, obléci můžete vzdušné, moto jeans od 4SR!

Jedná se o motocyklové kalhoty vyrobené ze 14 uncového denimu, vyztužené v oblasti kolen a sedací části vláknem DuPont™ Kevlar®. Nechybí jim špičkové kolenní chrániče Betac, které jsou umístěné v patentovaných kapsách, s možností změny polohy. Díky kapsám, chrániče přiléhají ke kolenům, nikam se neposouvají a proto jsou kevlarové jeans 4SR jedinečné a nejbezpečnější kevlarové jeansy na trhu. Pro ochranu kyčlí jsou na bocích vloženy paměťové chrániče Viscofoam. Moto jeans Cool Grey mají vylepšený střih, anatomicky tvarovaná kolena a design, který pasuje k vaší motorce.

4SR moto jeans Cool Grey:

 • 14 uncový, šedivý denim
 • na kolenou, bocích a v sedací části zesílen Kevlar® tkaninou
 • paměťové protektory Viscofoam na kyčlích
 • špičkové chrániče Betac na kolenou certifikované dle nejnovější normy EN 1621-1:2012, s možností posunutí podle vaší výšky
 • Chrániče jsou uchycené v námi patentované kapse, kterou nenajdete na žádných jiných motorkářských jeansech!
 • anatomicky tvarovaná kolena
 • možnost vložení bočních chráničů Sas-Tec 
 • zvýšený pas a zip na sepnutí s bundou 
 • kožený detail na zadní kapse
 • červené prošívání
 • nové, praktické balení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4SR Kevlar Jeans

Existuje mnoho výrobců motocyklových, kevlarových jeansů. Většina používá jako materiál Denim vyztužený na exponovaných místech kevlarovou tkaninou. Některé z nich jsou doplněny volně vloženými kolenními chrániči různých kvalit. Problém volně vložených chráničů je ten, že chránič neobepíná kolenoa holeň, je volný a při pádu snadno dojde k odhalení exponovaného místa. 4SR Kevlarové jeansy nabízí řešení...

 

 

 

 

Kevlar jeans 4SR jsou jiné a vlastně jediné svého druhu. Mají uvnitř všitou, námi patentovanou kapsu, která pevně drží kolenní chránič ve správné poloze. V kapse jsou umístěny špičkové chrániče Betac, které se používají v závodních kombinézách. Chrániče jsou, pomocí suchých zipů, výškově polohovatelné. Díky vnitřním flexibilním kapsám zůstávají  kevlar jeans 4SR pohodlně široké, a přitom chrániče pevně přiléhají k nohám. Proto jsou tyto kevlarové jeansy nejbezpečnější kevlarové jeansy na trhu. Tento systém nenabízí žádný jiný výrobce.

 

 

Jeansům samozřejmě nechybí vyztužení kevlarovou tkaninou a pro větší ochranu kyčlí jsou v nich vloženy paměťové chrániče z materiálu Viscofoam, které pomáhají ztlumit náraz do těchto partií. Kevlarové jeansy 4SR splňují nejvíce bezpečnostních kritérií pro použití na motocyklu. Tím jsou jedinečné.

 

4SR kevlarové jeans mají v zadní části zvýšený pas a krátký spojovací zip, pro spárování s každou bundou 4SR. To vše pro tepelný komfort vašich zad.

 

 

4SR kevlarové jeans jsou vybaveny pamětovýmí chrániči kyčlí z materiálu Viscofoam a značkovými chrániči Betac®. Díky pantentovanému systému uchycení těchto chráničů je jednoduché najít tu nejpohodlnější a zároveň nejbezpečnější polohu.

 

Kolenní chrániče Betac jsou výškově polohovatelné pomocí jednoduchého systému suchých zipů. Každý si tak najde tu nejpohodlnější polohu.

 

Exponovaná místa (kolena, boky a hýždě) jsou navíc zesílena kevlarovou tkaninou.

 

Díky patentovanému systému uchycení kolenních chráničů, zůstávají 4SR kevlarové jeans pohodlně široké, aniž by byl chránič volný.

 

Nejlepší představu o bezpečnosti našich Jeans získáte po přečtení reportáže z jejich destruktivního testování.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: