zapalovací svíčka NAR15YS řada Silver, BRISK - Česká Republika

Kód: ACI-M231-046
Značka: BRISK
125 Kč 103 Kč bez DPH
SKLADEM
Zapalovací svíčky se stříbrnou střední elektrodou malého průměru, vhodné především pro motory poháněné palivem LPG a CNG a pro závodní motory.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zapalovací svíčky se stříbrnou střední elektrodou malého průměru, vhodné především pro motory poháněné palivem LPG a CNG nebo pro závodní motory.

Používání plynného paliva značně spoří finanční prostředky uživatelů a je šetrnější k životnímu prostředí.
Brisk Tábor a.s. klade velký důraz na ekologii, a proto vyvinul speciální řadu zapalovacích svíček SILVER, kterou již řadu let používají zákazníci z celého světa.

Konstrukce svíček eliminuje specifické problémy způsobené odlišnými vlastnostmi paliva LPG a CNG od původního osazení při provozu na benzin. Velká tepelná vodivost stříbra vyrovnává zvýšení tepelného namáhání bez potřeby měnit tepelnou hodnotu zapalovacích svíček a dokonale pokrývá požadavky motoru i při provozu na benzin. Tvar elektrod a menší elektrodová vzdálenost snižuje požadavek na napětí, dodávané zapalovacím systémem. Otevřené jiskřiště nebrání šíření čela plamene a zajišťuje dokonalé prohoření směsi, což je výhodné i pro použití svíček řady SILVER pro závodní motory.

Doplňkové parametry

Kategorie: SVÍČKY
Kategorie produktů: zapalovací svíčky
Značka: BRISK
Akční produkty a novinky: AKCE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: